До уваги батьків та учнів!

На час пандемії з 12.03 до завершення карантину в  нашій школі діятиме дистанційне навчання на платформі Google classroom. За приватним кодом (який зберігається у вашого класного керівника) ви зможете приєднатися до свого класного колективу та щодня отримувати завдання за розкладом у щоденнику. Також протягом дня ви зможете контактувати з учителями-предметниками за допомогою мобільного зв'язку, Viber, Telegram, Instagram. Додатково ви маєте можливість відвідувати платформу E-school, де також надається дистанційне навчання покласно з усіх предметів. Якщо у вас виникнуть якісь питання - зверніться до свого класного керівника (відповідно до графіка робочого дня). Дякуємо за активність! Успіхів вам у здобутті освіти та класних оцінок!