Любіть Україну

23 лют. 2018
Участь в обласному конкурсі ім. Володимира Сосюри

Сьогодні у м. Слов'янську відбувся обласний конкурс "Любіть Україну", де наші учні взяли участь у різних номінаціях: Ільницька Діана, Максим Плотніков, Єлизавета Новіцька та Дар'я Реуцька - номінація "поети", а учень 6-го класу Кирило Федоров - номінація "читці". Варто зауважити, що для читців конкурс був очним, тому учні могли не тільки похизуватися власним талантом, а ще й повчитися у інших. Також для кожного з них випала неймовірна можливість познайомитися та поспілкуватися з правнуком Володимира Сосюри - Олексієм Олеговичем Сосюрою (фото 4). І хоча всі наші конкурсанти отримали лише сертифікати учасників, набуті почуття всенародної любові та єдності наділили учнів другим диханням. Наразі всі вони готуються до районного конкурсу "Творче диво Добропільщини", на якому, безсумнівно, кожного відзначать по заслузі. Побажаємо їм успіху та творчих надбань!