День Героїв Небесної Сотні

20 лют. 2018
Заходи

З метою вшанувати пам’ять героїв Небесної сотні, прищеплювати любов до Батьківщини;

-формувати у школярів ціннісне ставлення до України; прав та свобод людини, європейського вибору українців;

-розвивати в учнів почуття національної самосвідомості та громадянської активності;

-виховувати патріота, громадянина, готового захищати свою Батьківщину.

-сприяти тому, щоб діти усвідомлювали, що необхідно бути гідними громадянами України в нашій школі було проведено низку заходів.

Сьогодні навчання у кожному класі розпочалося з Державного Гімну та хвилини мовчання. Присутні подумки повернулися у страшні події лютого 2014 року, коли за власний вибір життя віддали сотні людей. Серед тих Героїв опинилися і наші земляки. Їх доля не залишила байдужим жодне серце, адже ще ллються за ними сльози матерів, дітей, що лишилися напівсиротами. Також було проведено лінійку пам'яті біля шкільної діарами "Герої не вмирають", оформлено книжкову виставку "Пам'яті Героїв Небесної Сотні", проведено урок-реквієм "А Сотню вже зустріли небеса..." з учнями 1-6 класів та годину пам'яті "Зима, що нас змінила" з учнями 7-11 класів, де наприкінці останнього заходу присутні об'єдналися в коло побажань, на якому висловили напутні слова для Нової України. України, яка тільки розпочинає свій європейський шлях, адже це власнеукраїнський вибір.