Крути: трагедія, подвиг, пам'ять

І  згадую  чомусь я мимоволі

Великих лицарів своїх;

Лежать вони покинутими в полі

І без хрестів могили їх.

О.Олесь

У пам’яті кількох народів зберігається історія про 300 героїв, що загинули, захищаючи свою землю від нападників. У давніх греків це були 300 спартанців при Фермопілах, у грузинів – 300 арагвійців на підступах до Тбілісі, а в українців – 300 козаків під Берестечком та 300 юнаків під Крутами.

Сьогодні у нашій школі відбулося кілька заходів, аби відтворити віками закарбовану у душі цілої нації подію:

1. Виховна година спомин "Вірність, що міцніша понад смерть" з учнями 1-6 класів;

2. Усний журнал "Волі народної дзвін" для учнів 7-11 класів;

3. Бібліотечний виховний захід та книжкова виставка "Вони стали на захист Вітчизни" з учнями 9 та 10 класів;

4. Історичний дайджест "На порозі нової України. 100-річчя бою під Крутами" з учнями 9-10 класів.