Свіча Голокосту не згасне ніколи

27.01.2018
День пам'яті

Голокост почався в січні 1933 року, коли до влади прийшов Гітлер, і фактично закінчився 8 травня 1945 року. У період між 1933 і 1945 роками під час Голокосту було вбито більше 11 мільйонів чоловіків, жінок і дітей. Приблизно шість мільйонів з них були євреями. За час Голокосту загинуло більше 1,1 мільйона дітей. Діти були особливою мішенню для нацистів в період Голокосту. Живими вони представляли виняткову загрозу, адже, подорослішавши, вони б створили нове покоління євреїв. Багато дітей задихнулися в скотовозах по шляху до таборів. Тих, хто вижив, негайно поміщали в газові камери....  І це далеко не всі жахіття, які випали на долю єврейського народу.

Кожного року 27 січня о 18:00 вся Україна в скорботі схиляє голови. З метою вшанування пам'яті загиблих під час тих лихих подій у стінах нашої школи було проведено акцію "Запали шість свічок".