Соборність - єдність і злагода

Заходи

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

Сьогодні як ніколи важливе єднання українських сердець, адже саме спільними зусиллями ми зможемо подолати ворога, що жадає порушити нашу свободу, мир і злагоду. Саме тому сьогодні у нашій школі відбулися такі заходи:

1. Бібліотечна виставка та виховний захід "Акт злуки-тримайся за руки";

2. Інформаційний дайджест "Моя єдина Україна";

3. Виховна година "Разом нас багато, нас не подолати";

4. Відеопрезентація "Україна. Від народження до сьогодення".

Діти ще раз пригадали події Української революції, відчули національну гідність та прагнення до єднання, єднання українського народу. Так учні молодшої ланки заспівали пісню єднання "Краща мова єднання - це українська" та створили живий ланцюг єдності, промовляючи при цьому символічні слова, що характеризують нашу Батьківщину.